طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی

مهندسین مشاور خانه معمار تا کنون در امر طراحی و اجرای پروژه های ساختمانی متعددی مشارکت داشته است دپارتمان طراحی این مشاور با بهره گیری از طراحان با ذوق مرزهای خلاقیت را در می نوردند و با استفاده از تکنولوژی های روز با ارائه دیتایلهای خاص برای هر پروژه آن را تبدیل به پروژه ای منحصر به فرد می نمایند . در دپارتمان اجرا مهندسان با تجربه وبا صلاحیت در ارتباط با درنظر گرفتن تمامی فاکتورهای مدون آماده اجرایی بی نقص می باشند

 

خدمات مشاوره تخصصی

هر پروژه جدا از بحث کاربری آن ، نیازمندیهای منحصر به فردی دارد که با بررسی و نگاه تحلیلی بر روی سایت پروژه و نیازمندیهای کارفرما طرح ریزی مشخصی را می طلبد . در دپارتمان مشاوره تخصصی ، شرکت ما با توجه به دارابودن صلاحیت های قانونی زیر مسیر مطمئنی را از شروع تا انتهای پروژه برای شما ترسیم می نمایند .

کارشناس رسمی دادگستری  در زمینه معماری و دکوراسیون داخلی

کارشناسی بیمه  مهندسی

صلاحیت های نظام مهندسی ساختمان

دارای صلاحیت از سازمان میراث فرهنگی و گردشگری در امر استانداردسازی هتل ها و مراکز اقامتی

دارای صلاحیت حرفه ای بهداشت محیط در جهت استانداردسازی رستوران ها ، تالارها و هتل ها

 

طراحی داخلی

طراحی داخلی هنر یا عمل برنامه ریزی و نظارت بر طراحی و اجرای معماری داخلی و مبلمان است طراحی داخلی گروهی از کارهای مختلف را توصیف می‌کند که در عین حالی که مرتبط با پروژه می‌باشد مرتبط با تبدیل آن به تنظیمات مؤثر برای طیف وسیعی از فعالیت‌های انسانی است. در واقع طراحی داخلی حرفه‌ای چند بعدی است که شامل توسعه مفهومی، ارتباط با ذینفعان پروژه و مدیریت و اجرای طرح است.مهندسین مشاور خانه معمار علاوه براینکه اولین آموزشگاه معماری و دکوراسیون داخلی را در مشهد پایه گذاری نمود و در زمینه آموزش معماری داخلی  گامهای موثری برداشته است ، با سالها تجربه وکادری مجرب با شناختی که از تمامی آیتم های تاثیر گذار در طراحی داخلی فضا و روانشناسی محیط بدست می آورد ،در جستجوی شخصی سازی طرح های ارائه شده منطبق با خواست کارفرما می باشد .